VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO V ŠOLI

Spoštovani starši in učenci.

Obveščamo vas, da se za učenke/učence od 1. do vključno 9. razreda osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole od ponedeljka, 22. 2. 2021.

Za učence JV Slovenije (tudi Pomurska statistična regija), potekajo v času od 15. 2. do 19. 2. 2021 zimske počitnice.

Vzgojno-izobraževalno delo bo od 22. 2. 2021 v prostorih šole potekalo za vse učence v normativno določenih oddelkih oz. mehurčkih, ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe SARS-CoV-2.

Vzgojno-izobraževalnega dela v prostorih šole se naj po priporočilih NIJZ udeležijo le zdrave učenke in učenci.

Urniki učencev bodo objavljeni na Spletni strani šole, v spletnih učilnicah oddelkov. Iz njih bo razvidna prostorska in časovna razporeditev.

Želimo vam uspešno in zdravo vrnitev v šolske klopi.

Simona Grosman

PRAVILA RAVNANJA V OŠ KAJETANA KOVIČA RADENCI V ČASU RAZBREMENITVENIH UKREPOV EPIDEMIJE COVID – 19