ZAKLJUČEK PROJEKTA NITKE PRIJATELJSTVA

nitke junj 15 009Tako in spet se je kar naenkrat obrnilo šolsko leto proti koncu. Še malo in bomo pospravili učbenike, zvezke in ostale šolske potrebščine v kot in se prepustili vročim sončnim poletnim dnem. Enako smo zaželeli našim prijateljem v DOSOR-ju.

Poslovili smo se z kulturnim programom učencev 1. a, 2. a in 2. b ter 4. a-razreda. Vse skupaj nas je pozdravila delovna terapevtka Anita, zahvalila pa se nam je tudi direktorica doma Mateja Hauser. Seveda so nas pogostili s sladkimi jagodami, pecivom in sokom.

Učenci pa so stanovalcem razdelili ročno izdelane rožice sreče za spomin na šolsko leto 2014/2015.

Vsem učencem, učiteljicam in ravnateljici se zahvaljujem za pomoč pri projektu in vso spodbudo pri delu v projektu Nitk prijateljstva. Hvala.

Sandra Prelog