OBISK ŠOLSKIH NOVINCEV

vrtec 1Na prelep sončen dan, 23. 4. 2015, ob svetovnem dnevu knjige smo povabili v šolo bodoče prvošolke in prvošolce. Pričakale smo jih ravnateljica Simona Grosman, svetovalna delavka Nataša in druga strokovna delavka v 1. razredu, Valerija. Po pozdravu ravnateljice smo z učiteljicami Romano, Renato, Vanjo in Jasmino zapeli, ustvarjali in šteli do dvajset s prvošolci in tretješolci. Nato smo se odpravili v telovadnico, kjer sta učiteljici Andreja in Sandra pripravili zanimive štafetne igre. Po končanih igrah so učenci 2. razreda podelili medalje – pikapolonice vsem šolskim novincem. Pogostili smo jih še s sadjem in vodo in že so polni vtisov in veseli s svojimi vzgojiteljicami odšli nazaj v vrtec. Za fotografije je poskrbela učiteljica Tadeja. Utrinke današnjega dne si oglejte v GALERIJI.