TEKMOVANJE RDEČI KRIŽ

RK

14. aprila 2015 je potekalo 9. lokalno tekmovanje osnovnošolskih ekip v znanju iz teorije in prakse o Rdečem križu in prvi pomoči. Eno izmed šestih tekmovalnih ekip petih osnovnih šol je sestavljala tudi ekipa naših učencev. 9 učencev se je udeležilo tekmovanja. Trije so odigrali vlogo poškodovanca, ostalih šest je pokazalo znanje iz teorije in prakse. Učenci 8. in 9. razreda: Doroteja Vogrinec, Julija Barišič, Kim Vrbnjak, Tajda Hedžet, Ajda Bojnec, Blažka Bojnec, Rina Lesjak, Jaka Ajlec in Žiga Horvat so pokazali veliko znanja in požrtvovalnosti v znanju iz teorije in prakse najstarejše svetovne humanitarne organizacije.

Mentorica RK: Nada Klemenčič