TEKMOVANJE IZ ZNANJA NEMŠČINE ZA DEVETOŠOLCE

DSCN1011 KopijaV šolskem letu 2014/15 je na šolskem tekmovanju iz znanja nemščine sodelovalo sedem učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Metka Antolič, Tim Celec, Hana Kosednar, Miša Majerič, Larissa Černela, Rok Irgolič in Julija Barišič.

Na državno tekmovanje, ki je potekalo 5. 3. 2015 na OŠ I v Murski Soboti, so se uvrstili: Metka Antolič, Tim Celec, Hana Kosednar in Miša Majerič.

Učenci na državnem tekmovanju enakovredno tekmujejo z učenci, ki se nemščine učijo kot prvi tuji jezik. Dosegli so odlične rezultate. Za sodelovanje na državnem tekmovanju so učenci opravili veliko dodatnega dela v prostem času.

Hana Kosednar in Miša Majerič sta osvojili srebrno priznanje.

Zlato priznanje sta osvojila Metka Antolič in Tim Celec.

Na njihovo znanje in osvojena priznanja smo zelo ponosni.

Mentorica: Marija Mauko