PODROČNO TEKMOVANJE IZ ZGODOVINE

emonec01V torek, 3. 2. 2015, je na Osnovni šoli Radenci potekalo področno tekmovanje iz znanja zgodovine, ki se ga je udeležilo 69 tekmovalcev iz pomurskih osnovnih šol. Tema letošnjega tekmovanja je bila 2000 let Emone - Rimljani na Slovenskem. OŠ Radenci sta na tekmovanju zastopala Metka Antolič iz 9. a-razreda in Aljoša Mlinarič iz 8. b-razreda, ki sta oba dosegla srebrno priznanje, Metka Antolič pa se je tudi uvrstila na državno tekmovanje iz znanja zgodovine, ki bo potekalo 14. marca 2015 v Ljubljani. Iskrene čestitke!

Simon Belec