BOŽIČNI BAZAR

Fotografija0969-2V petek, 12. decembra 2014, smo pred trgovino Mercator v Radencih v okviru OZRK Gornja Radgona izpeljali božični bazar s stojnicami.

Naši učenci, člani krožka RK (Ajda, Blažka, Žiga, Rina, Doroteja, Julija, Jaka, Tajda), so zamenjevali izdelke učencev naše šole za prostovoljne prispevke. Ker pa smo v začetku decembra obeleževali tudi svetovni dan boja proti AIDS-u in mednarodni dan prostovoljstva, smo tudi ti dve temi, sicer samo promocijsko (razdeljevanje kondomov in prostovoljno delo učencev), prav tako vključili na stojnico.

V ospredju božičnega bazarja je bilo širjenje vrednot in humanosti, kar so naši marljivi učenci dokazali s svojim delom tega mrzlega decembrskega dopoldneva. Hvala jim za vztrajnost in prijaznost!

Izkupiček, 332,41 , bo namenjen za šolo v naravi socialno ogroženim otrokom na naši šoli. Hvala vsem, ki so prispevali!

Mentorica RK:

Nada Klemenčič