ŠOLA V NARAVI v 3. razredu

ŠVN 3r4

 Učenci 3. razreda so preživeli tri nepozabne dni v domu Škorpijon. Dom Škorpijon leži na slemenu Kozjaka, ki se razteza nad dolino Drave, od koder je proti severu čudovit razgled na obmejno gričevje avstrijske Štajerske. Veliko je mešanih gozdov, travnikov in pašnikov, izvirov, mlak, močvirij, ribnikov in bistrih vodotokov, ki skrivajo bogato naravno dediščino. Kljub slabemu vremenu, smo ujeli nekaj ur brez dežja, da smo si spekli »tvist« ob tabornem ognju, ki smo ga sami pripravili in se v bližini doma, ter v gozdu orientirali s kompasom in zemljevidom. Dež pa smo izkoristili, da smo se naučili, da je potrebno na sprehod v dežju obuti škornje in si nadeti pelerino. Vsi pa smo spoznali tudi nepozabnega prijatelja, Mačka, ki nas je spremljal vsepovsod, tudi na sprehodu v dežju.

                                GALERIJA

Učiteljici Romana Lazar in Andreja Fekonja Hamler