PRAZNIČNI DECEMBER – KULTURNA PRIREDITEV UČENCEV OD 1. DO 5. RAZREDA

Program za kulturno prireditev  2

Prišel je zadnji mesec v letu. To je čas, ko zadiši po zlatorumeni potici, prazničnih piškotih, ko zaplešejo snežinke in nas v hipu prevzame čarobna toplina prazničnih dni. Tako sta voditeljici nagovorili navzoče na kulturni prireditvi. Nastopala sta pevska zbora 1. in 2. razreda ter od 3. do 5. razreda, učenci pa so se predstavili z deklamacijami, dramatizacijami in plesom.
Upamo, da so se prisotni na prireditvi imeli v naši družbi lepo. Ljudje imamo v sebi neverjetno moč – moč, ki zmore življenje obarvati v mavričnih barvah. To je moč ljubezni, sočutja in dajanja; to je moč topline, objema, nasmeha. Prav neverjetno je, kakšno moč imajo prijazne in iskrene besede. To je najmanj, kar lahko poklonimo drugim. Kadarkoli in kjerkoli.