ZAKLJUČNA PROSLAVA »ŽIVLJENJE JE ČUDEŽ IN VSE JE MOGOČE« S PODELITVIJO PRIZNANJ IN POHVAL NAJUSPEŠNEJŠIM UČENCEM

DSCN4075 kopijaV četrtek, 23. junija 2022, ob 14. uri je v Športni dvorani Radenci potekala zaključna kulturna prireditev OŠ Kajetana Koviča Radenci z naslovom »Življenje je čudež in vse je mogoče«, s podelitvijo priznanj in pohval najuspešnejšim učencem naše šole. Prireditev je bila posvečena dnevu državnosti in zaključku šolskega leta.

Zanimiv in bogat kulturni program so povezovali šestošolci Lana Čolnik, Alen Pučko in Sara Jurjovič Grobelnik ter sedmošolki Lana Gelev in Klara Olaj.

Nastopali so vsi učenci od 1. do 5. razreda, ki so se predstavili z izvirnimi deklamacijami, glasbenimi in plesnimi točkami ter z odličnimi solo glasbenimi avtorskimi skladbami oz. točkami (Ula Starčič, Katarina Antolin in Maja Petraš ter Alisia Novak in Alina Balažič); otroški pevski zbor, učenci 6. in 7. razredov ter učenci (Aljaž Klemenčič, Svit Klement, Ana Velnar, Ajda Rihtarič in Jošt Ros), ki obiskujejo Glasbeno šolo Gornja Radgona, z njihovimi mentorji (Dimitrij Averjanov, Goran Ribić, Danijel Lauko, Olga Radolič in Viktor Malec).

Lepo je bilo učencem po dveh letih stopíti na oder. Pravi čudež! Veseli so bili, da so lahko končno spet nastopali v živo. Kajti: »Življênje je čudež in vse je mogoče, ko ptica mladosti razpira peruti!« (Feri Lainšček).

Pohvala in čestitke vsem nastopajočim ter zahvala mentoricam in mentorjem!

Mojca Karnet, koordinatorica prireditve in vodja Kulturne šole