ŠOLSKI NOVINCI MED NAMI

otroci free imageNa OŠ Kajetana Koviča Radenci smo zelo veseli, da smo letošnje šolsko leto lahko kar dvakrat odprli šolska vrata na stežaj, našim dragim šolskim novincem.

Prvič smo se srečali skupaj z učiteljicami razredne stopnje, pomočnico ravnateljice in s starši in sicer 26.5. 2022. Starši so pridobili osnovne podatke o šoli, učiteljice pa smo pripravile za šolske novince literarno-likovne delavnice. Ob prijetnem druženju je čas hitro minil in otroci so z navdušenjem ustvarjali.

Drugič smo jih povabili medse 8. 6. 2022 in polni pričakovanj so prišli skupaj z vzgojiteljicami. Povabili smo jih v učilnice od 1. do 4. razreda in skupaj z učenci so reševali različne učne liste. Podarili smo jim tudi mavrične barvice za spomin. Petošolci so jim pripravili športne igre in jim podelili tudi medalje, ki so jih izdelali učenci. Ob slovesu smo si zaželeli lepe počitniške dni in se vidimo kmalu.

Hvala vsem učiteljicam, pomočnici ravnateljice in učencem za uspešno izvedbo dogodkov.

Valerija Šijanec, koordinatorica delavnic za šolske novince