MEDOBČINSKO TEKMOVANJE IZ ATLETIKE

athletics symbols 25596909V torek, 10. 5. 2022, smo se s šolsko atletsko ekipo udeležili posamičnega medobčinskega tekmovanja iz atletike v Gornji Radgoni. Tekmovanja so se udeležili tekmovalci iz OŠ Kapela, OŠ Gornja Radgona, OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici, OŠ Negova, OŠ Apače in OŠ Kajetana Koviča Radenci. V OŠ Gornja Radgona so poskrbeli za izvrstno organizacijo tekmovanja. Iz naše šole se je tekmovanja udeležilo 31 učencev. Posebej smo veseli, da so se učenci po 2 letih spet lahko udeležili medobčinskega tekmovanja iz atletike.

Tekmovalci, ki so se na medobčinskem prvenstvu iz atletike uvrstili med prve tri, so se s tem uvrstili naprej na področno (pomursko) tekmovanje iz atletike, ki bo potekalo v četrtek, 19. 5. 2022, v Murski Soboti na atletskem stadionu.

Našo šolo so na tekmovanju zastopali sledeči učenci:

Mlajše učenke: Katarina Horvat, Lana Čolnik, Špela Krevh, Tjaša Dietner.

Mlajši učenci: Zelenko Maik, Anej Vertačnik, Jan Kolar, Žiga Vrzel, Blaž Veberič.

Starejše učenke: Maša Štefanec, Zoja Bokan, Lana Vukajč, Taja Lubi, Eva Jurjovič, Urša Povalej, Tina Krajnc, Tia Vincek, Tina Ratej, Klara Pintarič.

Starejši učenci: Nino Serec, Maj Zupanc, Alen Tratnik, Filip Farič, Tadej Rajh, Grega Ritonja, Žiga Pukšič, Jan Lesjak, Maj Škrbić, Tjan Krajnc, Jan Zadravec, Tim Zadravec.

Med prve tri so se uvrstili:

Nino Serec: 1. mesto, tek na 60 m

Maj Zupanc: 2. mesto, tek na 60 m

Alen Tratnik: 3. mesto, tek na 1000 m

Filip Farič: 3. mesto, skok v višino

Grega Ritonja: 3. mesto, suvanje krogle

Zoja Bokan: 2. mesto, tek na 60 m

Lana Vukajč: 3. mesto, tek na 1000 m

Eva Jurjovič: 2. mesto, tek na 1000 m

Tina Ratej: 3. mesto, tek na 300 m

Blaž Veberič: 2. mesto, met vorteksa

Žiga Vrzel: 2. mesto, tek na 60 m

Anej Vertačnik: 2. mesto, tek na 300 m

Tjaša Dietner: 2. mesto, met vorteksa

Katarina Horvat: 3. mesto, tek na 60 m

Čestitke vsem tekmovalcem OŠ Kajetana Koviča Radenci.