ZAKLJUČNA KULTURNA PRIREDITEV »ČE JE V SRCU POMLAD IN SONCE IN DAN« S PODELITVIJO PRIZNANJ IN POHVAL NAJUSPEŠNEJŠIM UČENCEM

Zaključna prireditev 20.6.2018 SLIKE18

V sredo, 20. junija 2018, ob 16. uri je v Športni dvorani Radenci potekala zaključna kulturna prireditev OŠ Kajetana Koviča Radenci z naslovom »Če je v srcu pomlad in sonce in dan«, s podelitvijo priznanj in pohval najuspešnejšim učencem naše šole. Prireditev je bila posvečena največjemu slovenskemu pisatelju Ivanu Cankarju, saj letos praznujemo Cankarjevo leto oz. 100. obletnico njegove smrti in nam ima Cankar še po stotih letih veliko za povedati – o nas, o našem času …
Zares bogat kulturni program sta sproščeno povezovala osmošolca Iva Štefanec in Bine Pelcl. Z odličnimi deklamacijami in dramatizacijami »Cankarjev lajf« so ljubitelje kulture in umetnosti navdušili osmošolci – člani gledališkega kluba ter nekateri učenci 6., 7. in 8. razreda.
Prav tako so odlične in izvirne nastope izvedli tudi drugi nastopajoči, to so učenci od 1. do 5. razreda, vsi trije zbori (oba otroška zbora in mladinski pevski zbor), folklorna skupina naše šole (petošolci) …
Pohvala in čestitke vsem nastopajočim ter zahvala njihovim mentoricam in mentorjem!
In hvala tudi vsem tistim, ki ste na kakršen koli način pomagali pri izvedbi prireditve!

                                                                                           Koordinatorica prireditve: Mojca Karnet

          GALERIJA