ZNAK »ŠOLA E-TWINNING« ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

etw schoolSpet se veselimo novih uspehov, saj je radenska šola prejela znak »šola eTwinning« za šolsko leto 2018/2019. V Sloveniji je znak prejelo še 10 osnovnih šol in ena srednja šola.

V obrazložitvi je zapisano: »Nagrajene šole so vodilne šole, ki orjejo ledino na področjih, kot so: pedagoška praksa podprta z digitalno tehnologijo, e-varnost, inovativni in kreativni pedagoški pristopi, spodbujanje neprekinjenega strokovnega razvoja osebja, spodbujanje učenja s sodelovanjem med osebjem in učenci. Priznanje ni samo pohvala dela posameznih učiteljev, temveč pohvala za izjemne dosežke celotnih eTwinningovih timov, ki so aktivni v nagrajenih šolah.«

Znak »šola eTwinning« je skupni dosežek učencev in učiteljev in hkrati obveza, da nadaljujemo z dobrim delom.

Na tej povezavi si lahko ogledate seznam vseh evropskih šol, ki so prejele znak.

Katja Glazer Leskovšek in Tadeja Slavič