ZAKLJUČNI DOGODEK PROJEKTA SPODBUJAMO PRIJATELJSTVO

prijateljstvo2V petek, 16. 3. 2018, je v murskosoboškem BTC-ju potekal zaključni dogodek državnega projekta Spodbujamo prijateljstvo za Pomurje, Podravje, Savinjsko  in Koroško regijo.

Projekt je del širšega programa Šola sobivanja, ki združuje projekte z različnih področij trajnostnega razvoja.  Kot pravi že naslov projekta smo šole in vrtci spodbujali otroke k pozitivnemu razmišljanju o prijateljstvu in razvijanju dobrih medvrstniških odnosov. Naša razmišljanja smo upodobili v sliki, besedi ali s fotografijo. Brina Velnar, Taja Rihtarič in Rina Gomboc  pa so sodelovale  tudi v kulturnem programu ob zaključku projekta, kjer so organizatorji razstavili nagrajene izdelke, najboljšim podelili nagrade, vsem sodelujočim pa zahvale in priznanja.

                                                                                   Mentorici Mojca Karnet in Zdenka Šiplič