PONOVNA ZMAGA OŠ KAJETANA KOVIČA RADENCI NA MALIH SIVIH CELICAH V LJUBLJANI

MSC mar 18 27V 22. oddaji Malih sivih celic so se pomerili zmagovalci 10. in 16. oddaje prvega kroga. Učenci iz OŠ Matije Valjavca Preddvor ter Iva, Nejc in Chiara iz OŠ Kajetana Koviča Radenci so iskali odgovor na vprašanje »What does the Fox Say?« in prevajali »cicico« iz otroške pesmice v ptičji jezik. Spoznali so, katero poškodbo ima vsak človek od rojstva ter dobili znanstveno fizikalne nasvete.

Čeprav je bilo do konca izjemno napeto, so Nejc, Iva in Chiara verjeli vase in v svoje sposobnosti ter na koncu ponovno prepričljivo zmagali. Tako so si priborili vstopnico v četrtfinale.

Čestitamo in pogumno naprej!

Posnetek oddaje si lahko ogledate na: http://4d.rtvslo.si/arhiv/male-sive-celice/174509338

Jasmina Zemljič

GALERIJA