PROJEKT LET'S DISCOVER OUR EUROPEAN MATH WORLD NAGRAJEN Z OZNAKO KAKOVOSTI

Znak kakovosti eTwinning prejmejo učitelji, ki so oblikovali izjemne projekte eTwinning. Znak pomeni, da je projekt dosegel določene nacionalne standarde.
Ocena Nacionalne eTwinning službe:

Projekt učence (13-15 let) popelje na zanimiv način v učenje matematike in angleščine. Sodelujoči učenci so se tekom projekta podali na matematični izlet in to predstavili tudi ostalim partnerjem. Učenci so v sklopu aktivnosti samostojno pripravljali naloge za sovrstnike v tujini. Projekt vsebuje tudi skupen izdelek, Kviz, ki je delo vseh sodelujočih. Iz spletne učilnice TwinSpace je razbrati dobro komunikacijo med projektnimi partnerji. V spletno učilnico so vključeni tudi učenci.  Spletna učilnica je pregledno urejena in dokazuje uporabo vrsto zanimivih in za ciljno skupino otrok primernih orodij. V sklopu projekta je bilo poskrbljeno tudi za evalvacijo projekta ter s španske strani tudi za diseminacijo projektnih rezultatov.  Učinki projekta se odražajo v motivaciji učencev pri učenju matematike ter suverenosti pri komuniciranju s sovrstniki.

Katja Glazer Leskovšek