PROJEKT »ZBIRAMO ODPADNI PAPIR« »TEHTA« SKORAJ 40 TON

papir jun 17 5V sklopu programa eko šol smo na šoli končali s projektom Odpadki ali Zbiramo odpadni papir. Šolsko leto 2016/2017 je bilo uspešnejše od minulega leta. V treh zbiralnih akcijah smo natehtali 39 160 kg papirja. Zahvala vsem učencem, staršem, sorodnikom in vaščanom in učiteljem, ki so sodelovali pri zbiranju papirja. Posebej je treba pohvaliti tudi tiste učence, ki so pomagali pri nošenju, tehtanju in polnjenju zabojnikov s papirjem. Zahvala še gospodu hišniku za sodelovanje in pomoč pri delu.

 

Letošnji učenci - zmagovalci z največ natehtanim papirjem so:

1. mesto: Aljaž Mulec, 6. a razred – 948 kg papirja,

2. mesto: Timi Klobasa, 7. b – 925 kg papirja

3. mesto: Sebastjan Senčar, 8. a – 827 kg papirja

 

Najuspešnejši oddelki v zbiranju papirja v šolskem letu 2016/2017 so:

1. mesto: 3. a razred – 5 853 kg papirja

2. mesto: 5. a razred – 4 661 kg

3. mesto: 6. a razred – 2 935 kg

                                                                                            

                                                                                                Lidija Mohor, eko koordinatorka

GALERIJA