BOŽIČNE DELAVNICE

BozicMesec december je poln pričakovanj in veselja. Otroci se veselijo daril. Lepo je prejeti darilo, ki je narejeno doma. V večje veselje nam je, ko nekoga z njim obdarimo. Zato smo tudi letos razredničarke od 1. do 5. razreda pripravile božične delavnice. V četrtek popoldan, 8. decembra, smo v šolo povabile učence s starši.

Kot že več let zapored, smo se učiteljice potrudile in izbrskale različne ideje za delavnice. Pri iskanju idej smo imele v mislih izdelke iz naravnih materialov. Taki izdelki so bolj zanimivi in še cenejši. Učenci so se s svojimi starši naučili izdelati nekaj novih izdelkov, s katerimi bodo lahko obdarili svoje najbližnje. Uživali so pri izdelavi voščilnic, škatlic, smrečic, božičkov in še česa. Izdelke so z veseljem odnesli domov.

Vodja aktiva RP: Renata Kolbl, prof. RP