VARNOST NA SPLETU

Spletna interaktivna predstava: Dobro počutje in internet (za 2. triletje OŠ)

Ob dnevu varne rabe interneta 9. 2. 2021 so v točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si pripravlili spletno interaktivno predstavo za učenke in učence 2. triletja osnovne šole Dobro počutje in internet. Improvizatorja IGLU Teatra (Vid Sodnik in Juš Milčinski) sta aktualne teme zdravih odnosov na internetu, vpliva interneta na samopodobo mladih, iskanje zanesljivih informacij o zdravju na internetu ter pomembnosti uravnotežene rabe naprav z ekrani učencem 2. triletja OŠ predstavili na zabaven, inovativen in sproščen način.

2TRIL

Spletna interaktivna predstava: Dobro počutje in internet (za 3. triletje OŠ)

Ob dnevu varne rabe interneta 9. 2. 2021 so v točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si pripravili spletno interaktivno predstavo za učenke in učence 3. triletja osnovne šole Dobro počutje in internet. Improvizatorja IGLU Teatra (Vid Sodnik in Juš Milčinski) sta aktualne teme zdravih odnosov na internetu, vpliva interneta na samopodobo mladih, iskanje zanesljivih informacij o zdravju na internetu ter pomembnosti uravnotežene rabe naprav z ekrani učencem 3. triletja OŠ predstavila na zabaven, inovativen in sproščen način.

3TRIL

NAGRADNI IZZIV ZA DRUŽINE: RAZGIBAJMO SE S SAFE.SI - VABLJENI K SODELOVANJU!