NAVODILA ZA DELO V SPLETNIH UČILNICAH MOODLE

Učilnice najdejo na tej povezavi.

Potrebna je prijava z AAI računom, ki so ga prejeli v šoli. Za tiste, ki so pozabili kako poteka prijava v spletne učilnice z AAI računom, podrobna navodila si najdejo tukaj. Pri težavah s prijavo pojdite na spletišče SIO.MDM in se prijavite tam. Po potrebi v kontaktnih podatkih vpišite e-naslov (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) in sekunardni e-naslov (ime.priimek@guest.arnes.si).
V primeru, da težave s prijavo niste odpravili, pišite na naslov This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  in opišite težavo.
Elektronske naslove zaposlenih najdete na spletni strani šole na zavihku Vizitka.