MEDOBČINSKO PRVENSTVO V ATLETIKI
atletika2Na igriščih pri Osnovni šoli Gornja Radgona je bilo Medobčinsko prvenstvo osnovnih šol v atletiki.
Tekmovanja se je udeležilo 45 učencev naše šole v kategorijah mlajši dečki in deklice 2006/07 in starejši dečki in deklice 2004/05. Vsi so odlično tekmovali, najboljši, ki so bili uvrščeni višje od 4. mesta v posamezni disciplini, so se uvrstili na pomursko prvenstvo. To bo v ponedeljek, 20. maja, ob 13. uri na atletskem stadionu v M. Soboti. Tega tekmovanja se bodo udeležili učenci, ki so osvojili: 4 zlate, 6 srebrnih in 6 bronastih medalj in še štirje četrtouvrščeni.
Na državno prvenstvo se bo uvrstilo 24 najboljših v vsaki disciplini po doseženih rezultatih, ko bodo končana vsa tekmovanja v šestnajstih regijah v državi. Upam in želim si, da bo tudi kateri učenec iz naše šole med finalisti.