REGIJSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL V KEGLJANJU

Kegljanje 1     Kegljanje 2     Kegljanje 3

Na kegljišču v Radencih sem organiziral Regijsko prvenstvo osnovnih šol v kegljanju. Ker je kegljišče v Pomurju samo v Radencih, so se tekmovanja udeležili le učenci naše šole in učenec iz OŠ Kapela, ki kegljanje že trenira pri Kegljaškem klubu Radenska. Z učenci naše šole spoznavamo to športno panogo pri izbirnih predmetih šport. Letno opravimo do 10 ur vadbe, tako da učenci osvojijo osnove za nastop na tekmovanju. Z najboljšimi se bomo udeležili Državnega prvenstva za osnovne šole, ki bo 19. aprila v Celju. Učenci OŠ tekmujejo 60 lučajev na polno.
Rezultati:

2006/07 letnik
Mlajše deklice: 1. Sandra Jovičević, 2. Luna Mitev, 3. Zara Sovdat, vse OŠ Kajetana Koviča Radenci.

Mlajši dečki: 1. Žan Pirc - OŠ Kapela, 2. Nino Klemenčič, 3. Aljaž Ružič, oba OŠ  Kajetana Koviča Radenci.

2004/05 letnik
Starejši dečki: 1. Timi Klobasa, 2. Bine Pelcl, 3. Albin Kurtović, vsi OŠ Kajetana Koviča Radenci.

Starejše deklice: 1. Zala Podlesek, 2. Allison Žnidarič, 3. Vanesa Zver, vse OŠ Kajetana Koviča Radenci.

Zdravko Mauko