SIMBIOZA GIBA

Simbioza giba2Pomembne prvine kakovostnega življenjskega sloga so gibanje, telesna dejavnost, rekreacija in šport. Z namenom, da bi ohranjali le-te ter okrepili medgeneracijsko povezanost smo se na OŠ Kajetana Koviča Radenci tudi v letošnjem šolskem letu 2018/2019 vključili v projekt Simbioza giba. Naša šola s ponosom nosi tudi naziv Simbioza šola, v projekt Simbioza pa smo vključeni že od vsega začetka. Tako so učenci od 1. do 5. razreda v tednu od 15. do 19. oktobra 2018 povabili k uram športne vzgoje svoje babice in dedke ter se v sproščenem ozračju skupaj predajali užitkom ob športnih aktivnostih, katerih se je udeležilo 124 babic in dedkov. Zadovoljni izrazi na obrazih vseh sodelujočih so pričali, da se zagotovo spet srečamo drugo leto. Iskrena zahvala za tako uspešno izveden projekt gre učiteljicam razredne stopnje, ki so s predanostjo in požrtvovalnostjo pripravile športni program. Podrobnosti o športnih aktivnostih si lahko ogledate v GALERIJI fotografij.

Koordinator: Simon Belec