STAR PAPIR ZBIRAM ..., 1. NAGRADO POBIRAM

Žogarija8V minulem šolskem letu smo kot eko šola izvedli projekt Star papir zbiram, prijatelje podpiram v sodelovanju  družbo Dinos iz Ljubljane. Tako smo v 3. zbiralnih akcijah natehtali skoraj 36 ton odpadnega papirja in prepričljivo postali zmagovalna šola v Sloveniji. Po glavno nagrado smo bili povabljeni na  finalno prireditev Žogarija v Ljubljano na Kongresni trg. Tako smo si ogledali različne tekmovalne discipline z žogo, spretnostne igre, kviz znanja in igre profesorjev  in spremljajoče delavnice, kot so  Slovenska Policija, Agencija za varnost prometa Republike Slovenije in Rdeči križ Slovenije. Sprehodili smo se po bližnjih ulicah ob Ljubljanici, se ustavili na Prešernovem trgu in opazovali naše lepo, zeleno mesto.

Lidija Mohor