PRVI ŠOLSKI DAN

prvi dan1Pa smo ga dočakali, prvi šolski dan 3. 9. 2018.
Učenke in učence od 2. do 9. razreda je v šolski avli pozdravila ravnateljica, nakar so svojimi učitelji spet pričeli z novim in pričakovanja polnim šolskim letom.
Naše prvošolce smo pričakali s svečanim programom, nagovorom ravnateljice in s podelitvijo rumenih rutic ob 8.30. S svojimi učiteljicami so se spoznali, poiskali svoje mize in stole v razredu ter pokukali v svoje predale, kjer bodo pospravljeni njihovi zvezki in peresnice. Vreme nam je malce zagodlo, pa so jim devetošolci pripravili zanimive igre v učilnici angleščine. Malo smo zapeli, zaplesali in čas je minil kot bi trenil. Poslovili smo se s torto in tako zaključili prijetno dopoldansko druženje. Prvošolka Zoja mi je zaupala, da komaj čaka, da se jutri spet vidimo. Naj bo to spodbuda vsem, ker kaj je lepšega kot to, da se učenci radi učijo, učitelji pa z veseljem opravljajo svoje poslanstvo.
                                                                                                                                                                                                             Valerija Šijanec