ZAKLJUČNA KULTURNA PRIREDITEV "SMO MEHURČKI NA IZVIRIH ZNANJA ..."

20160608074955 854f60e8 meV torek, 7. junija 2016, je bila v avli Osnovne šole Radenci zaključna kulturna prireditev pred koncem šolskega leta 2015/2016.
Na prireditev so vabile misli, zapisane v viziji naše šole, in sicer “Smo mehurčki na izvirih znanja, spoštovanja in zdravja; želimo biti srce prijaznega kraja, uspešne šole in ponos okolju, kjer živimo.”
Na letošnji prireditvi smo predstavili delček naših dejavnosti in uspehov. Predstavila sta se OPZ in MPZ OŠ Radenci, Folklorna skupina OŠ Radenci in Lutkovna skupina OŠ Radenci, ki sta se letos udeležili regijskega tekmovanja, slišali smo, kako se naši učenci zabavajo ob učenju angleščine in nemščine, zabavali smo se tudi ob dramatizaciji igrice Kolikor znaš, toliko veljaš ...
Naše uspehe sta pohvalila župan, gospod Janez Rihtarič, in ravnateljica Simona Grosman, ki je podelila priznanja najuspešnejšim učencem v letošnjem šolskem letu.

         GALERIJA