NA IZLETU JE LEPO …

izlet splet1001V četrtek, 9. 6. 2016, smo se odpravili na težko pričakovani izlet v M. Soboto. Kljub rahlemu dežju smo bili dobre volje in že smo se peljali z avtobusom dogodivščinam naproti. Najprej smo z zanimanjem poslušali  pripovedovanje prijazne knjižničarke Ane, še bolj zabavno je bilo, ko smo se z dvigalom peljali v skladišče. Za zahvalo smo ji podarili sliko. Pomalicali smo in hvala mamam in atijem za najboljše sendviče na svetu. V galeriji  smo ustvarjali z glino. Izdelali smo oljenke. Spoznali smo še srednjeveško svetilko in čelešnik. Sprehodili smo se po muzeju, iskali svetila in za nagrado so najhitrejši dobili čokoladni zlatnik. Izvedeli smo veliko o življenju nekoč. Bližal se je čas kosila in pica ter ocvrti krompirček nam je zelo teknil. Na travniku smo igrali nogomet,  se spuščali po toboganu in dan je minil kot bi trenil.
                                                    

      Učiteljice: Andreja Fekonja Hamler, Valerija Šijanec, Barbara  Bertalanič  Domiter

           GALERIJA