TEDEN OTROKA V 2. A RAZREDU

20151009 103802

 

 

 

 

 

V 2. a smo preživeli pester in dogodivščin poln teden otroka. Uresničevali smo cilje šolskega parlamenta. Privzgajali smo si ljubezen do knjige in spoznavali, da lahko s knjigo zdravo in koristno preživljamo prosti čas. V ponedeljek smo si ogledali čudovito pravljico, se pogovarjali o svojih pravljičnih junakih in jih nato tudi ilustrirali s kredo na asfaltu pred šolo. Tekli smo na jesenskem krosu, spoznavali, da je zdravje naše največje bogastvo in poti kako zdravje negovati in ga ohranjati. Nastopali smo v dosor-ju, si tam ogledali galerijo in si izmenjali knjige, ki jih doma več ne bodo pogrešali. Ob koncu tedna smo izdelali sovico Oko, učenci 8. razredov pa so nam pravljico še prebrali.
Nekaj utrinkov najdete v galeriji.
                                                  Razredničarka Romana Lazar