UČENCI NAŠE ŠOLE USPEŠNI NA FOTOGRAFSKEM NATEČAJU MLADOST NI NOROST 2025
Na fotografskem natečaju Mladost ni norost 2025 so sodelovali tudi učenci Osnovne šole Kajetana Koviča Radenci. Veseli in ponosni smo, da smo se kot šola uvrstili med uspešnejše sodelujoče osnovne šole, kar potrjuje ustvarjalnost in zavzetost naših učencev.
Posebej želimo izpostaviti učence 6. a razreda – Žigo, Sanuja in Samuela. Njihove fotografije so na ocenjevanju dosegle dovolj visoko število točk, da so bile izbrane za objavo v digitalnem katalogu natečaja. To je lep dokaz njihovega občutka za kompozicijo, opazovanja sveta okoli sebe in poguma, da svoje ideje delijo z drugimi.
Njihova dela si lahko ogledate na naslednji povezavi:
https://heyzine.com/flip-book/a31ecb5ab0.html
Vsem sodelujočim učencem iskreno čestitamo za trud, ustvarjalnost in odlične rezultate.












