UČBENIŠKI SKLAD

Šola omogoča vsem učencem možnost izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada. Cena izposojevalnine je 1/3 nabavne cene učbenika, poravna pa jo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Izposodi se lahko samo celoten komplet učbenikov.

Učbenike učenci dobijo prvi šolski dan, vračajo pa jih zadnja dva tedna pouka v juniju po vnaprej določenem urniku, ki je izobešen na vratih knjižnice in celoten komplet naenkrat.

Če učenec učbenik poškoduje, izgubi, iztrga liste, upogiba liste ali ga popiše, ga je dolžan nadomestiti z novim ali zanj plačati odškodnino po pravilniku. Višina odškodnine je določena z nabavno ceno in starostjo učbenika.

Ko učenec prejme učbenike, jih je potrebno obvezno oviti in opremiti z imenom izposojevalca. Ime je potrebno napisati na ovitek in ne v učbenik.

INFORMACIJE IN SEZNAMI ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

V šolskem letu 2021/2022 so učbeniki izposojeni v sistemu COBISS, zato učenci niso dobili evidenčnih listov, tj. seznama izposojenih učbenikov. Če bi kdo vseeno želel seznam izposojenih učbenikov, naj pride v knjižnico in mu ga knjižničarka natisne. Lahko pa ji zaupa tudi e-naslov; potem bo lahko sam preko računalnika dostopal do seznamov izposojenega gradiva v šolski knjižnici preko sistema COBISS.

Seznami učbenikov in delovnih zvezkov (objavljeno 9. 6. 2021, posodobljeno 16. 6. 2021)

Seznami potrebščin (objavljeno 10. 6. 2021)

Sezname učbenikov, delovnih zvezkov ter potrebščin smo posredovali knjigarnam, ki so nas za to zaprosile:

* DZS, knjigarna Murska Sobota > Dopis > Online naročanje > Katalog potrebščin

* Kleklova knjigarna, Murska Sobota