BOŽIČNO-NOVOLETNE DELAVNICE

rk nov 16 1Pri RKS – Območnem združenju Gornja Radgona si prizadevajo mobilizirati mlade na področju prostovoljstva in s tem pri njih krepiti temeljne človekove vrednote, kot so humanitarnost, solidarnost, strpnost.

V dogovoru med OZ RKS in Komisijo za mlade, ki jo sestavljamo mentorice šestih okoliških osnovnih šol, je bila v petek, 25. novembra 2016, izvedena božično-novoletna delavnica.

Pod vodstvom mentoric in Bojana Bežana so učenci izdelovali božično-novoletne izdelke. Izdelke bomo na Božičnem bazarju 8. decembra zamenjevali za prostovoljne prispevke, zbrana sredstva pa namenili za pomoč pri plačilu šole v naravi otrokom iz socialno šibkejših družin.

V delavnici so kreativno sodelovali Tim Lovrec, Sara Omar, Zala Podlesek iz 7. a in Špela Toplak iz 7. b razreda. Spoznali in družili pa so se tudi z učenci drugih šol.

Mentorica: Nada Klemenčič

GALERIJA


Na strani je 192 gostov in ni članov .